Işık Bandı

Işık Bandı® Nedir?

Işık Bandı® Türkiye’deki ilk elektro-ışımalı aydınlatma sistemi olup Dünya’daki en ince, en uzun, en parlak ve en dayanıklı elektro-ışımalı lambadır. Yeni dış serilerimiz, birinci sınıf ışık yayan fosfoslardan ve bariyer filmlerinden faydalanmaktadır. Patentli bariyer formüllerimiz eşi benzeri olmayan parlaklık sağlarken, bariyer filmlerimiz lambalarımızın etrafına ekstra bir koruyucu tabaka eklemektedir. Bu kombinasyon en zorlu ortamda bile uzun yıllar hizmet sunmaktadır.

 

Elektro-Işıma Nedir?

 

Elektro-ışıma ışık yayan fosforların elektriksel uyarımı aracılığıyla bir ışık üretme yoludur. Günümüzde ki plazma televizyonların arkadan aydınlatmalı olmasına benzemektedir. Bu durumda, ışık yayan fosfor elektriksel olarak iletken iki levha arasına yerleştirilir. Alternatif akım (A.C) uygulanarak ışık üreten sistemi aktive eder. Elektrotlardan biri ışığın sızmasına izin veren ışık aktarıcı bir iletken malzemeden meydana gelir.

Işık Teli Nedir?

 

Tıpkı Işık Bandı gibi elektro-ışıma teknolojisine sahip olan Işık Teli’de Türkiye’de bir ilk olup Işık Bandı’nın bütün özelliklerini barındıran kablo şeklinde bir aydınlatma sistemidir. İki ürünün de kendine has fiziksel özellikleri ve kullanım alanları vardır.Bu kullanım farkları tamamiyle sizin istekleriniz ve tercihlerinize bırakılmaktadır. Bu iki ürünü de Türkiye’de tanıtmaktan ve bir ilk olmaktan gurur duyuyoruz.
Ankara Geneli Hizmetinizdeyiz.
ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe
ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.
ANKARA YENİMAHALLE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.
ANKARA MAMAK’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,
ANKARA ALTINDAĞ’DA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER;
Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı