Banyo Dolabı

Banyolarimiz evin en onemli bolumlerinden birisidir. Banyo dekorasyonu yaparken bazi ufak detaylara dikkat ederek banyomuzu oldugundan daha genis gostermemiz mumkun.

Asagida sizlerle paylasacagim ufak ipuclari ile banyonuzun hem daha genis gorunmesi hem de yer tasarrufu saglama ile ilgili fikirleri okuyabilirsiniz.

Banyo Nasil Buyuk Gosterilir?

~ Aynalı bir dolap her zaman banyoyu büyük gösterir. Püf nokta ise, dolapların gömme olup ayna gibi görünmelerinde.

~ Eğer banyonuz dar bir alana sahipse, radyatörünüzü yer kaplamayacak şekilde koymayı deneyebilirsiniz. Mesela, dikey radyatörler kapı arkalarına saklanabilir, yatay olanlar ise, lavabo altına girebilirler.

~ Küçük banyolarda duvara asılabilen saklama sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle zemini rahatlatmış olursunuz.

~ Eğer banyonuzu yeniden inşaa ediyorsanız, içinde havluları ve şampuan gibi şişeleri saklayabileceğiniz gizli dolap yaratabilirsiniz.

~ Fayansları daha geniş bir mekan havası verecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Dar bir alanın etrafından dolaşan renkli çizgiler daha geniş bir görünüm verebilir örneğin… Ya da büyük karolar ve mozaikler banyonuzun kendini göstermesine yardımcı olur. Tek bir çeşide bağlı kalırsanız, sonrasında küçük detaylar eklemeniz de mümkün olur.

~ Lavabo altı dolapları, boruları gizlerken bir yandan da çok güzel bir depo oluşturur.

~ Sifonun gizlenmesi amacıyla örülen yanlış duvarlar alanı iyice küçültür. Fakat gömme depolama sistemi sayesinde banyonuzda ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.

~ Sade ve tek renk bir banyoda duvarlardan birini farklı ve güçlü bir renge boyayarak derin bir his uyandırabilirsiniz.

”En Çok Tercih Edilen Duş ve Küvet Kabin Sistemleri”
düşlediğiniz hayelini kurduğunuz , farklı tasarımlarda ve çizgilerde banyo dolaplarını ekonomik fiyata  hatta daha çok  ucuza , istediğiniz ölçülerde yaptırmak  çok daha kolay.
Beğendiğiniz size özel banyo dolapları istediğiniz tarzda üretilir.Aynı zamanda  bünyemizdeki teknik çalışanlarımız  tarafından tasarım desteği de  verilmektedir.Özbek Dekorasyon uzmanlarınıza siz hayalinizdeki banyoyu anlatıyorsunuz,Uzmanımız haya ettiğiniz  banyoyu size sunacaktır.Çeşitli tarzlarda tasarlanan   Seri banyo dolaplarınız en  kısa zamanda üretilip montajı yapılarak teslim edilmektedir.
Son yıllarda Kaliteden ödün vermeden müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan Özbek Dekorasyon , usta ekibiyle mobilya  sektörünün önde gelen firmaları arasında arasında yer almıştır.
Çok seçenekli Banyo dolaplarımız sayesinde gereksinim duylan eşylarınızı rahatlıkla  muhafaza edebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.Aynı zamanda Banyo doplarları modelleri konusunda seçim şansına da sahip olacaksınız.Ahşap, metal, cam vs.gibi malzemelerden üretilen Banyo Mobilyaları Her zevkin ve ihtiyaca cevap vermektedir.